Vabilo mladim ustvarjalcem k sodelovanju v razstavi v okviru projekta Youinherit

Razstava bo odprta delno maja in delno oktobra 2018 v zunanjosti in notranjosti bivšega skladišča soli Monfort v Portorožu.

Razstava, vsebine katere že pripravlja skupina študentov zgodovine pod mentorstvom dr. Flavia Bonina iz Pomorskega muzeja, nastaja v okviru projekta YouInHerit (Interreg Srednja Europa), namenjen vključevanju mladih v vrednotenje in popularizacijo kulturne dediščine. Mladi ustvarjalci bodo za opravljeno delo honorirani v okviru predvidenih sredstev bodisi po pravilih študentskega dela bodisi kot s.p. ali po avtorski pogodbi. Njihovo avtorstvo bo izpostavljeno v kolofonu in vsem gradivu razstave.

Prijave za sodelovanje sprejemamo do 5. 2. 2018 na muzej@pommuz-pi.si - tel: 05 6710040, Veronika Bjelica.