Pravno obvestilo

Vsebine, ki jih Pomorski muzej »Sergej Mašera« Piran (v nadaljevanju Pomorski muzej) objavlja na svoji spletni strani, se lahko prosto razširjajo - pri čemer pa je treba upoštevati avtorske pravice in navesti vir oziroma avtorja.

Uporabniki lahko besedilo in fotografije uporabljajo le v nekomercialne in izobraževalne namene.

Podrobnejše informacije o uporabi podatkov Pomorskega muzeja dobite na naslovu:

Pomorski muzej – Museo del mare »Sergej Mašera« Piran – Pirano
Cankarjevo nabrežje 3
p.p. 103
SI-6330 Piran

Tel: +386 (0)5 671 00 40
Fax.: +386 (0)5 671 00 50

Elektronski naslov: muzej@pommuz-pi.si

Pomorski muzej si prizadeva za zanesljivost objavljenih vsebin in podatkov, vendar pri objavljenih vsebinah iz drugih virov ne prevzema  pravne odgovornosti glede njihove točnosti. Pomorski muzej niti druge osebe, ki so sodelovale pri nastanku vsebin spletne strani, ne odgovarjajo za škodo, ki bi jo povzročil dostop do teh vsebin in njihova uporaba s strani tretjih.

Politika zasebnosti

V Pomorskem muzeju spoštujemo zasebnost in varnost osebnih podatkov uporabnikov spletne strani in drugih medijev, ki so muzeju na voljo. Zavezujemo se, da bomo osebne podatke uporabnikov varovali skrbno in  v skladu s Splošno uredbo o varstvu podatkov (Uredba (EU) 2016/679 EVROPSKEGA PARLAMENTA IN SVETA z dne 27. aprila 2016 o varstvu posameznikov pri obdelavi osebnih podatkov in o prostem pretoku takih podatkov ter o razveljavitvi Direktive 95/46/ES) - GDPR, ter drugimi pravnimi predpisi, ki urejajo področje varstva osebnih podatkov.

Impresum

Izdelava spletne strani: Tadej Kanižar NCODE
Upravljalec spletne strani: Pomorski muzej-Museo del mare »Sergej Mašera« Piran-Pirano
Odgovorna oseba: Franco Juri (direktor)